Zanim zdecydujesz się nadesłać artykuł, oto kilka wskazówek technicznych dotyczących tego, jak powinien on wyglądać.

 • Tekst artykułu musi być nadesłany w formacie, z którego będziemy w stanie go skopiować (np. odt, doc, docx, ale nie pdf)
 • Wszystkie obrazki, które mają zostać dołączone do artykułu, muszą zostać nadesłane osobno (dozwolone rozszerzenia to jpg i png, gif tylko w przypadku, gdy trzeba będzie pokazać coś ruchomego)
 • W tekście musi być wyraźnie zaznaczone, w którym miejscu mamy umieścić obrazek.
 • Najszerszy obrazek, jaki jesteśmy w stanie umieścić w treści bez powiększania, będzie miał 580 pikseli szerokości, staraj się, o ile to możliwe, trzymać tego wymiaru.
 • Mile widziane jest nadsyłanie fragmentów kodu w plikach tekstowych lub umieszczanie ich w tekście za pomocą czcionek o stałej szerokości – ułatwi nam to weryfikację jego poprawności.
 • Jeśli artykuł dotyczy kodowania, obowiązkowe jest dołączenie demonstracji działania programu.
 • Wszystkie pliki spakuj w archiwum ZIP, RAR i wyślij za pomocą poniższego formularza.

Zarabiaj z Media Project Group

Nasza firma płaci solidną stawkę za przesłany artykuł.

 1. Wyślij artykuł
 2. Sprawdzenie oraz wycena artykułu przez specjalistów Media Project Group
 3. Dodanie artykułu wraz z twoimi danymi (krótki opis + avatar) jako nowego autora artykułu
 4. Płatność na wskazany numer konta

Wyślij artykuł

Aby wysłać artykuł, skorzystaj z poniższego formularza. Jest to jedyna droga, którą artykuły mogą do nas trafiać. Możesz być pewien, że w ciągu 24 godzin skontaktujemy się z Tobą, obojętnie, czy zdecydujemy się opublikować artykuł, czy nie.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Tytuł artykułu (wymagane)

Archiwum z artykułem

Uwagi do artykułu

 *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Media Project Group (P.H.U. XDS DAMIAN SMAL – Grupa eXtreme design system) z siedzibą w Szydłowcu przy ulicy Kolejowej 6b/14 dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu realizowanych usług. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych wysyłanych przez przez Media Project Group (P.H.U. XDS DAMIAN SMAL – Grupa eXtreme design system) z siedzibą w Szydłowcu przy ulicy Kolejowej 6b/14 na podany adres elektroniczny (e-mail) zgodnie z ustawą z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2017 r. poz. 1219 ze zm.).

captcha