Na samym wstępie chcielibyśmy życzyć Państwu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2015. Niech Nowy Rok będzie dla Państwa pasmem sukcesów, które pozwolą spełniać wasze marzenia.

Rok 2014 był dla nas rokiem bardzo udanym. Szczególnie zadowalający jest fakt pozyskania nowych Klientów strategicznych, którzy związali się z nami współpracą na wyłączność. Jest nam niezmiernie miło, że nasza marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna i tym samym możemy realizować cele, które założyliśmy sobie rozpoczynając działalność jako Agencja Interaktywna nastawiona na kompleksową obsługę marketingową dużych przedsiębiorstw.

Rok 2014 był również rokiem zmian i inwestycji. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku przeprowadziliśmy rebranding marki Deili.pl, która została ukierunkowana w 100% na świadczenie usług z sektora Social Media zdobywającego tak wielką popularność. Na uwagę zasługuje również powołanie marki Keytodreams.pl (Agencja Nieruchomości) oraz liczne kroki wykonane w celu modernizacji infrastruktury technicznej, co w znacznym stopniu podniosło naszą efektywność.

Cieszy nas również fakt, że do naszego zespołu dołączyło kilku specjalistów, którzy doskonale uzupełniają nasz team i wspierają nas w dążeniu do perfekcji.

Z tego miejsca szczególne podziękowania składamy na ręce wszystkich naszych Partnerów i Kontrahentów – to właśnie dzięki nim znajdujemy w sobie siłę żeby kłaść szczególny nacisk na nasz rozwój. Dziękujemy również za wszystkie miłe słowa skierowane w naszą stronę – niezmiernie cieszy nas możliwość realizacji Państwa celów – zadowolenie naszych Klientów jest najważniejsze!